0Winkelwagen
0

Niebling Poetsstok .22 / 5,5 mm 4-delig voor Geweerreiniging

Niebling Niebling Poetsstok .22 / 5,5 mm 4-delig voor Geweerreiniging
Productomschrijving

Niebling Poetsstok .22 / 5,5 mm 4-delig voor Geweerreiniging

De Niebling poetsstok is een 4-delige reinigingsstok voor het reinigen en onderhouden van geweerlopen in kaliber .22 / 5,5 mm. De afzonderlijke delen worden aan elkaar geschroefd en kunnen na gebruik weer worden losgemaakt, waardoor de poetsstok compact kan worden opgeborgen.

De poetsstok is gemaakt van gepolijst staal en heeft een totale lengte van circa 710 mm. De constructie bestaat uit een handgreep van circa 185 mm en drie verlengstukken van circa 175 mm. Hierdoor is de poetsstok praktisch voor zowel thuisgebruik als voor onderweg.

Draaibare handgreep en M4-aansluiting

De handgreep kan tijdens het reinigen meedraaien, zodat een gemonteerde borstel of andere reinigingsaccessoire de trekken en velden van de loop kan volgen. De handgreep kan bovendien worden ingeklapt voor een compactere opslag.

De poetsstok is voorzien van M4-binnendraad voor het bevestigen van passende Niebling reinigingsaccessoires, zoals borstels, wolwissers en patchadapters.

Kenmerken

  • Merk: Niebling
  • Type: poetsstok
  • Kaliber: .22 / 5,5 mm
  • Uitvoering: 4-delig
  • Totale lengte: circa 710 mm
  • Handgreep: circa 185 mm
  • 3 verlengstukken van circa 175 mm
  • Materiaal: gepolijst staal
  • Aansluiting: M4-binnendraad
  • Draaibare en inklapbare handgreep
  • Compact op te bergen

Leveringsomvang

  • 1x Niebling poetsstok .22 / 5,5 mm, 4-delig
  • Reinigingsborstels en andere accessoires worden niet meegeleverd

Een praktische, deelbare poetsstok voor het regelmatig reinigen en onderhouden van geweerlopen in kaliber .22 / 5,5 mm.

Reviews

0 / 5Op basis van 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Recent bekeken

Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »