Lee Auto Prime Shellholder #5 voor Magnum Kalibers

Lee Auto Prime Shellholder #5
De Lee Auto Prime Shellholder #5 is een kaliberspecifieke hulzenhouder voor het plaatsen van slaghoedjes met een compatibele Lee-slaghoedjeszetter. De hulzenhouder is gemaakt van gehard staal en houdt de patroonhuls tijdens het zetten van het slaghoedje op de juiste positie.
Deze uitvoering met maatnummer #5 is geschikt voor verschillende geweer- en revolverkalibers, waaronder .303 British, 7mm Remington Magnum en .300 Winchester Magnum.
Voor Lee-slaghoedjeszetters
De Lee Auto Prime Shellholder is ontworpen voor gebruik met compatibele Lee-slaghoedjeszetters, zoals de Lee Auto Prime en Ergo Prime. De hulzenhouder ondersteunt de patroonhuls aan de bodem, zodat het slaghoedje gecontroleerd in de slaghoedjesopening kan worden geplaatst.
Door de passende maatvoering blijft de huls tijdens het zetten goed gepositioneerd. Dit draagt bij aan een gelijkmatige verwerking van patroonhulzen tijdens het herladen.
Geschikte kalibers
De Lee Auto Prime Shellholder #5 is onder andere geschikt voor de volgende kalibers:
- .303 British
- 7mm Remington Magnum
- .300 Winchester Magnum
- .338 Winchester Magnum
- .480 Ruger
Controleer voor andere kalibers altijd de officiële Lee Shellholder Chart om vast te stellen welke hulzenhouder nodig is.
Kenmerken en specificaties
- Merk: Lee Precision
- Product: Auto Prime Shellholder
- Uitvoering: #5
- Fabrikantartikelnummer: 90205
- Materiaal: Gehard staal
- Toepassing: Het vasthouden van patroonhulzen tijdens het zetten van slaghoedjes
- Compatibiliteit: Compatibele Lee-slaghoedjeszetters, waaronder Auto Prime en Ergo Prime
Betrouwbare hulzenpositionering
Een passende hulzenhouder is belangrijk voor het correct positioneren van de patroonhuls tijdens het zetten van slaghoedjes. De Lee Auto Prime Shellholder #5 is afgestemd op de rand- en bodemafmetingen van de daarvoor geschikte patronen en vormt daarmee een praktisch onderdeel van het herlaadproces.




