Diana Magazijn 5,5 mm / .22 – 7 schots – Stormrider, Trailscout, Bandit en Chaser

Diana Magazijn 5,5 mm / .22 – 7 schots
Dit originele Diana trommelmagazijn in kaliber 5,5 mm / .22 is geschikt als extra of vervangend magazijn voor verschillende Diana luchtwapens. Het magazijn biedt plaats aan 7 pellets en maakt het mogelijk om meerdere schoten achter elkaar te laden zonder iedere pellet afzonderlijk te plaatsen.
Het magazijn is uitgevoerd in aluminium en heeft een compacte constructie die aansluit op het magazijnsysteem van de geschikte Diana-modellen. Een extra magazijn is praktisch wanneer je meerdere magazijnen vooraf wilt vullen of wanneer het oorspronkelijke magazijn aan vervanging toe is.
Geschikt voor verschillende Diana modellen
Het magazijn is geschikt voor de Diana Stormrider, Trailscout, Bandit en Chaser. Controleer voor aankoop altijd het kaliber van je luchtwapen, aangezien deze uitvoering specifiek bedoeld is voor 5,5 mm / .22 pellets.
Belangrijkste kenmerken en specificaties
- Merk: Diana
- Type: trommelmagazijn
- Kaliber: 5,5 mm / .22
- Capaciteit: 7 pellets
- Materiaal: aluminium
- Geschikt voor Diana Stormrider, Trailscout, Bandit en Chaser
- Te gebruiken als extra of vervangend magazijn
Met dit Diana 7-schots magazijn heb je een passend extra of vervangend magazijn voor verschillende Diana luchtwapens in 5,5 mm / .22. Vooral wanneer je langere tijd schiet, is het praktisch om een extra gevuld magazijn bij de hand te hebben.






