Geluiddemperadapter DonnyFL Evanix Rainstorm/Sniper M18x1



DonnyFL Geluiddemperadapter Evanix Rainstorm / Sniper M18x1 A28
De DonnyFL Geluiddemperadapter Evanix Rainstorm / Sniper A28 is speciaal ontwikkeld voor schutters die hun Evanix Rainstorm of Evanix Sniper willen voorzien van een demper. Dankzij de M18x1 schroefdraad creëert deze adapter een stevige en betrouwbare aansluiting voor diverse luchtbuksdempers die geschikt zijn voor krachtige PCP-platformen. De adapter is ontworpen voor de .357 en .45 uitvoeringen van deze populaire Evanix-modellen.
Ontwikkeld voor krachtige Evanix luchtbuksen
De Evanix Rainstorm en Sniper staan bekend om hun hoge vermogen en robuuste constructie. De DonnyFL A28 sluit perfect aan op deze Big Bore luchtbuksen en biedt een professionele oplossing voor het monteren van een demper zonder aanpassingen aan het geweer.
Geschikt voor .357 en .45 kaliber
De adapter is ontwikkeld voor zowel .357 als .45 kaliber uitvoeringen. Hierdoor vormt de A28 een veelzijdige oplossing voor schutters die gebruikmaken van deze krachtige Evanix-platformen.
CNC-gefreesd voor maximale precisie
Zoals veel DonnyFL-producten wordt ook de A28 volledig CNC-gefreesd. Dit zorgt voor een nauwkeurige passing en een betrouwbare schroefdraadverbinding tussen de luchtbuks en de demper.
Vervaardigd uit 6061 T6 aluminium
De adapter wordt geproduceerd uit hoogwaardig 6061 T6 aluminium. Dit materiaal combineert een laag gewicht met uitstekende sterkte en duurzaamheid, ideaal voor intensief gebruik.
Praktisch ontwerp met extra grip
De buitenzijde is voorzien van een diamantpatroon karteling waardoor de adapter eenvoudig kan worden vast- en losgedraaid. Dit zorgt voor extra grip tijdens montage en onderhoud.
Zwart geanodiseerde afwerking
De matzwarte anodiseerlaag beschermt tegen slijtage, corrosie en gebruikssporen. Hierdoor blijft de adapter langdurig in uitstekende conditie en sluit hij perfect aan bij het uiterlijk van de Evanix luchtbuks.
Belangrijkste kenmerken
- Ontworpen voor Evanix Rainstorm en Evanix Sniper
- Artikelnummer: A28
- M18x1 schroefdraad
- Voor montage van dempers
- Geschikt voor .357 en .45 kaliber
- CNC-gefreesde constructie
- Vervaardigd uit 6061 T6 aluminium
- Diamantpatroon karteling voor extra grip
- Zwart geanodiseerde afwerking
- Duurzame uitvoering








